Rzecznik emerytów – przyłączmy się do akcji

Super Express we wtorkowym wydaniu, na pierwszej stronie, rzuca hasło „Cała Polska popiera wielką akcję Super Expressu – Znani Polacy chcą rzecznika emerytów”. Obok zdjęcia aktora Jana Nowickiego (71 l.) i dziennikarza Andrzeja Turskiego (67 l.) popierających akcję gazety.

W artykule nawołuje się do tego by pamiętać o potrzebach seniorów. Bo w naszym galopującym technicznie świecie dominuje kult młodości a zapomina się o tych którzy wcześniej swą pracą budowali podwaliny tego co dziś mamy. Emeryci są grupą o szczególnych potrzebach związanych z wiekiem i tylko jest w stanie zrozumieć ich ktoś odpowiedzialny za sprawy emerytów i rencistów. Nikt inny nie odczuje choroby tak jak sam chory. Cała druga i pół trzeciej strony Super Expressu cytuje z ich zdjęciami wypowiedzi różnych wiekowo osób popierających akcję.
Gazeta zamieszcza kupon do wysłania do redakcji o treści: Popieram akcję „Super Expressu” oraz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów mającą na celu utworzenie instytucji Rzecznika Praw Emerytów i Rencistów. Można wysłać też poparcie na http://www.se.pl
Proponuję byśmy i my jako duża grupa DO wypowiedzieli się w komentarzach i te komentarze dołączymy do akcji. Widzę że piszących w wieku emeryckim w wiadomościach24 nie brakuje. Liczę na znaczny udział DO.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/caa-polska-chce-rzecznika-emerytow_133424.html

Ja w Trokach

Ja w Trokach maj 2008

Reklamy

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: